Steinway & Sons

Arabesque

«Ім’я Steinway – синонім слова Рояль та навпаки» Dakota Jackson, 2013

Відомий американський дизайнер меблів та художник Дакота Джексон був запрошений компанією Steinway & Sons до участі в незвичайному проекті з нагоди її 160-річчя.

Вражаючим результатом цієї співпраці стала лімітована серія роялів Arabesque з унікальним новаторським дизайнерським підходом.

Метою дизайнера було втілити в музичних інструментах бездоганний художній смак і майстерний стиль.

«Арабеска – це танцювальна позиція, яка використовується як у класичному, так і в сучасному балеті. Можливості рояля також дозволяють охопити весь спектр музичної творчості. Те, що я відчув, побачивши танцівницю-арабеску, було абсолютною гармонією лінії та форми. Ось так у моїй уяві народився рояль Arabesque!».

Цей рояль захоплює особливостями вишуканого дизайну. Ніжки такого рояля мають незвичну п’ятигранну форму зі спрямованими вгору вигнутими лініями. Це створює відчуття плавності й руху. Піднята кришка рояля спирається на витончену підпірку. Здається, що кришка зависла над інструментом, оголюючи яскраво сяючу сріблясту раму. Пара сріблястих смужок огортає корпус рояля, підкреслюючи елегантність його форми.

Незалежно від того, де звучить музика – у концертних залах чи в домашніх вітальнях – ніщо не зрівняється зі звучанням рояля чи піаніно Steinway & Sons. Кожне фортепіано – це витвір мистецтва, результат пройденого ним трирічного процесу народження. Він починається з відбору та витримки деревини і закінчується етапом ручного виготовлення, який триває цілий рік. Якість, притаманна інструментам компанії Steinway, забезпечила їм унікальну репутацію в усьому світі та є синонімом досконалості.

Лімітована серія роялів Arabesque виготовляється лише в моделі B-211 у двох викінченнях: чорний полірований та з індонезійського чорного дерева макасар.

Особливості дизайну Arabesque

Підпірка кришки рояля Arabesque – відео

  Ніжки рояля Arabesque – відео

 Arabesque у викінченні Макасар – відео

 Корпус рояля Arabesque – відео

 Кришка рояля Arabesque – відео

  Дакота Джексон

Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards