Steinway & Sons

Артисти Стейнвея

Steinway Artist Lang Lang
«Тільки зі «Стейнвеєм»
   я можу творити найкраще»    

Без справжнього артиста рояль Steinway залишиться німим, але без рояля Steinway навіть досвідчений виконавець не зможе повною мірою виразити себе. Тому переважна більшість концертуючих піаністів обирають саме Стейнвей.

Вже багато десятиліть компанія Steinway & Sons підтримує контакти з виконавцями усіх стилів музики: від класики і джазу до поп-музики. І такі виконавці класичної музики, як Ланґ Ланґ, і такі джазові зірки як Діана Кролл, і такі поп-ікони як Біллі Джоел, і такі «безсмертні» піаністи як Ірвінг Берлін, Коул Портер, Сергій Рахманінов чи Артур Рубінштейн – усього понад 1600 видатних музикантів – віддали перевагу саме Steinway. Таких митців називають Артистами Стейнвея.


"Steinway sets the stage".Довідатися більше про Артистів Стейнвея можна на веб-сторінці виробника. Лише протягом концертного сезону 2010/2011 років 97 % концертуючих піаністів обрали для своїх виступів рояль Steinway.     Детальніше

Молоді артисти Стейнвея

Виступаючи на конкурсах, музичних фестивалях та концертах, молоді піаністи часто висловлюють своє бажання стати Артистом Стейнвея, щоб належати до кола відомих піаністів сьогодення. Наша родина Артистів охоплює всі стилі музики, в тому числі класику, джаз та поп-музику, і об’єднує виконавців від Марти Арґеріх до Кристіана Цімермана, від Ахмада Джамала до Діани Кролл та від Біллі Джоела до Брюса Горнсбі.

Часто молоді піаністи не можуть налагодити офіційні стосунки зі Steinway & Sons, оскільки однією з умов є наявність у Артиста Стейнвея власного інструмента Steinway. Фінансові обставини на початку кар’єри можуть ускладнити їм виконання цієї вимоги. Програма «Молоді артисти Стейнвея» дає змогу молодим концертуючим музикантам приєднатися до спільноти Стейнвея. Ця програма створена для всіх молодих музикантів, які мають інструмент з Родини фортепіано, сконструйованих Стейнвеєм: Boston чи Essex. Ці роялі та піаніно знаходяться у більш доступній ціновій категорії і їх можна зустріти в найавторитетніших вищих навчальних закладах, коледжах, музичних школах, культових спорудах, а також на престижних музичних фестивалях.

Довідатися більше про Молодих артистів Стейнвея можна тут.

Що кажуть знамениті піаністи про свої Стейнвеї?

Тут можна прочитати кілька висловювань.

Кристіан Цімерман:
«Моя дружба з фортепіано Steinway дуже нагадує взаємовідносини між людьми: вона потребує тепла, піклування та самовідданості, і, як і у взаємовідносинах між людьми, не завжди проста. Проте – це одна з найважливіших та найгарніших речей у житті».

Емануель Акс:
«Коли граєш на Steinway, то відчуваєш теплий, благородний звук, якого не може створити жодне інше фортепіано».

Єфім Бронфман:
«Зі Steinway досягаєш повної гармонії перетворення музичних бажань. Все найгарніше та найартистичніше досягає з ним піку досконалості».

Гаррі Коннік молодший:
«Ніщо не може мене внутрішньо заспокоїти так, як клавіатура фортепіано Steinway під моїми пальцями. Чуючи таке багате звучання, я позбуваюся страхів. Steinway – це єдина істина!»

Мішель Леґран:
«І на записах, і на концертах, а також вдома я завжди намагаюся грати на Steinway. Я не хотів би чути свою музику на жодному іншому фортепіано. Мрія всього мого життя – заповнити дім інструментами Steinway».

Марта Арґеріхх
«Іноді Steinway творить неймовірні дива. Він грає краще, ніж піаніст; а це надзвичайна дивина!»

Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards