Steinway & Sons

Екскурсія по Гамбурзькій фабриці

Переконайтеся, що шедеври творяться людськими руками

Запрошуємо Вас на інтерактивну екскурсію по історичній фабриці Steinway & Sons у Гамбурзі. Ми з задоволенням ознайомимо Вас із виробництвом роялів. Переконайтеся на власному досвіді, із якою майстерністю та прискіпливим ставленням до деталей виготовляються ці унікальні інструменти.

Заходьте та відвідайте декілька найважливіших етапів виробництва. Ви відкриєте для себе таємниці інструментів, які протягом десятиліть виготовляються майже незмінним способом відповідно до філософії засновника фірми Генрі Стейнвея: «Будувати найкращі фортепіано у світі!»

Будь ласка, натисніть:1904 відчинено перший магазин роздрібної торгівлі в Гамбурзі. Транспортування роялю за допомогою однієї кінської сили. 1943: Знищення старої фабрики. Заготівля деревини в Гамбурзі. Гамбурзька фабрика постійно процвітає: 1903 в умовах ультрасучасної фабрики 275 працівників виготовляють вже 1100 інструментів. Історія фабрики Steinway в Гамбурзі

1880
  Засновано Гамбурзьку фабрику на вулиці Schanzenstraße з метою задоволення зростаючого попиту в Європі. Європейські клієнти дедалі частіше вимагають фортепіано з декоративними елементами, різьбою та гравіюванням, виробництво яких у США, зважаючи на вищу тамтешню зарплатню, було занадто дорогим.
1904
  Відкрито перший Салон Steinway & Sons у Гамбурзі.
1923
  Починається будівництво нової фабрики на вулиці Rondenbarg, де вона знаходиться досьогодні.
1943
  Стара фабрика Steinway на вулиці Schanzenstraße, у якій розташовувалось керівництво, була вщент зруйнована під час бомбардування. Протягом війни американське підприємство було так би мовити експропрійоване, а із запасів деревини виготовляли приклади гвинтівок та макети літаків.
1944
  Фабричному приміщенню на Rondenbarg через потрапляння авіаційної бомби також наносяться пошкодження. Виробництво зупинилося. Лише через три роки тут знову відновлюється виробничий процес. У цьому році за найскладніших умов виготовлено 29 інструментів. Для забезпечення працівників продуктами харчування не одне фортепіано також слугувало предметом обміну. Водночас основне підприємство надсилає з Нью-Йорка пакунки з продовольчими товарами.
1949
  Для керівництва частково відбудовано стару фабрику на Schanzenstraße. Через декілька років її продають.
1955
  У часи «німецького економічного дива» розбудовуються фабричні будівлі на вулиці Rondenbarg.
1980
  Steinway & Sons святкує 100-річчя заснування фабрики в Гамбурзі.

[Натисніть, щоб збільшити.]

Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards