Steinway & Sons

Відео

Дізнайтеся більше про наші традиції та інструменти Steinway, переглянувши запропоновані відео.
Насолоджуйтеся переглядом!

Екскурсія по фабриці у Нью-Йорку – розповідає Джон Стейнвей

Виготовлення фортепіано Steinway – це освячений часами процес, що триває майже рік і потребує злагодженої роботи рук багатьох майстрів. Інструменти Steinway & Sons будуються лише на фабриках у Нью-Йорку та Гамбурзі, починаючи з ХІХ століття. І хоча компанія Стейнвей завжди впроваджувала найновіші технології, які допомагали вдосконалювати роялі та піаніно, ми зрозуміли, що деякі речі виходять краще, коли їх роблять не машини, а досвідчені руки майстрів. Саме тому багато етапів виробництва Стейнвея залишаються практично незмінними протягом поколінь. Настільки незмінними, що ми змогли взяти аудіозапис екскурсії по фабриці, зробленої нині покійним Джоном Г. Стейнвеєм (правнуком Генрі Е. Стейнвея) кілька десятиліть тому, і використати його для супроводу відеоматеріалу, відзнятого на нью-йоркській фабриці у 2011 р. Беном Найлзом, продюсером документального фільму "Нота за нотою".

Сподіваємося, що ця екскурсія по фабриці Стейнвей у Нью-Йорку, яку проведе для Вас великий Джон Стейнвей, Вам сподобається.

Екскурсія по фабриці у Нью-Йорку – розповідає Джон Стейнвей

Мова:англійська
Тривалість:8:34 хв.
Оригінальна назва:  The Making of a Steinway - A Steinway & Sons Factory Tour Narrated by John Steinway

Переглянути відео

Нагору ↑


 

Котячий концерт

Том виконує Угорську рапсодію № 2 До-дієз мінор Ференца Ліста.

26 квітня 1947 року компанія MGM показала в кінотеатрах мультфільм "Котячий концерт", і він отримав премію Оскар в номінації "Кращий анімаційний короткометражний фільм". Коли в тому ж році компанія Ворнер Бразерс представила майже такий самий мультфільм під назвою "Кроляча рапсодія" з Баґзом Банні, обидві компанії звинуватили одна одну в плагіаті, але жодна не змогла цього довести. Угорську рапсодію № 2 До-дієз мінор Ференца Ліста (Ліст написав 19 Угорських рапсодій) використовували ще в багатьох інших мультфільмах. До речі, перший анімаційний фільм з використанням Угорської рапсодії створив Волт Дісней – у цьому не менш відомому мультфільмі 1929 року під назвою "The Opry House" уривки з твору грає Мікі Маус.

Насолодіться цим чудовим мультфільмом з Томом і Джеррі (якість HQ).

Котячий концерт


Мова:англійська
Тривалість:7:12 хв.
Оригінальна назва:  The Cat Concerto

Переглянути відео

Нагору ↑


 

Тепер і колись

У 1853 році німецький еміґрант Генрі Е. Стейнвей заснував у Нью-Йорку компанію Steinway & Sons з метою створення найкращого фортепіано у світі. У прагненні до цієї мети він розпочав одну з великих американських історій успіху. За більш як півтора століття багато чого змінилося за стінами фабрики Стейнвей, але найважливіші речі залишилися незмінними… Усі інструменти Стейнвей так само, як і колись, виготовляють вручну. Компанія Steinway & Sons продовжує виховувати майстрів, які з покоління в покоління передають традиції ручної роботи, щоб створювати досконалі роялі та піаніно. Початкова мета Генрі Е. Стейнвея створювати найкращі фортепіано у світі і нині залишається девізом компанії.

Музику, що звучить на нью-йоркській фабриці, виконує артист Стейнвея Річард Даулінґ.

Steinway & Тепер і колись.


Мова:англійська
Тривалість:2:52 хв.
Оригінальна назва:  Steinway & Sons - Now and Then

Переглянути відео

Нагору ↑


 

Виготовлення рояля Steinway

Це невикористане маркетингове відео, створене компанією Стейнвей у 1929 році, в якому показано, як виготовляють рояль моделі ”B”. Більшість технологій та виробничих операцій залишаються незмінними понад 80 років. (Випусковий редактор Семюел Ліберман).

Виготовлення рояля Steinway


Мова:англійська
Тривалість:8:11 хв.
Оригінальна назва:  The Making of a Steinway

Переглянути відео


Нагору ↑


 

Сцени з ПІАНОМАНІЇ

Талановиті й педантичні режисери Ліліан Франк і Роберт Сібіс створили фільм під назвою "Піаноманія", в якому показано, як знаменитий австрійський настроювач інструментів Steinway Стефан Кнюпфер співпрацює з такими музикантами, як Альфред Брендель, П’єр-Лоран Емар і Ланґ Ланґ. Ми тісно співпрацюємо зі Стефаном і ніжно називаємо його "К’ю".

Сцени з ПІАНОМАНІЇ

Мова:англійська (with german subtitles)
Тривалість:5:49 хв.
Оригінальна назва:  Scenes from PIANOMANIA
Рік:2009
Переглянути відео

Нагору ↑

PIANOMANIA now available at  iTunes.


 

Нота за нотою

"Нота за нотою" – це повнометражний документальний фільм, у якому відстежується весь процес створення концертного рояля Steinway № L1037. У фільмі показані відносини між музикантом та інструментом, процес виробництва й ілюструється те, що робить кожен рояль Стейнвей унікальним в сучасну епоху масового виробництва. Життєвий шлях кожного рояля довгий і складний: від заводських цехів у районі Квінс до Стейнвей-холу на Манхеттені – 12 місяців, 12 000 частин, 450 майстрів і незліченні години точної роботи. Знятий у ключових місцях – на фабриці, у "банку інструментів" Стейнвея, та під час приватних тестувань – фільм "Нота за нотою" прославляє не лише майстрів, а й вимираючий тип людей, що звикли працювати руками. Зрештою, це ода неоспіваним героям. Фільм нагадує нам про те, яким надзвичайним може бути діалог між митцем та інструментом – зробленим людськими руками, але народженим із матеріалів природи.

Нота за нотою


Note by Note - TrailerМова:англійська
Тривалість:2:02 хв.
Оригінальна назва:  Note by Note movie trailer Рік:2007
Переглянути відео

Нагору ↑


 

BMW, схожий на рояль Стейнвей

11 листопада 2010 року, на відзначення ексклюзивного партнерства, компанія BMW представила особливий автомобіль обмеженої серії – BMW Individual 7 Series Composition. Під час презентації, яка відбулася на фабриці Steinway & Sons в Гамбурзі, були показані чудові екземпляри цієї обмеженої серії, а також відео, що демонструє подібність і взаємодію цих двох брендів.

Розкішні седани BMW серії 7 відображають естетику, якість та ексклюзивність, які втілюють обидва бренди. Конструктивні рішення, націлені на досконалість, – це відмінна риса як виробництва автомобілів BMW Individual, так і будівництва роялів та піаніно Steinway & Sons. Серія 7 BMW Individual Composition, натхненна Стейнвеєм, представлена у двох ідеально збалансованих колірних варіантах.

(В рамках ексклюзивного партнерства, починаючи з 2011 р., елітний мюнхенський автовиробник BMW буде долучатися до міжнародних програм Steinway & Sons з підтримки талантів. Метою спільної ініціативи BMW та Steinway & Sons є виховання й просування молодих музикантів на міжнародному рівні.)

BMW, схожий на рояль Стейнвей


Мова:англійська
Тривалість:3:41 хв.
Оригінальна назва:  BMW 7 Series. Steinway & Sons.

Переглянути відео

Нагору ↑


Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards