Steinway & Sons

Boston - designed by Steinway & Sons

У 1992 році Steinway & Sons представили музичному світові роялі та піаніно Boston. Фортепіано Бостон – це найкращі інструменти в середньому ціновому сегменті, які поєднують у собі численні оригінальні патенти та класичні характеристики Стейнвея.

Boston міцно закріпився на світовому ринку, надавши чудову можливість багатьом музикантам долучитися до світу Steinway.

Серія Boston є продуктом багаторічної роботи команди конструкторів Стейнвея та спеціально підібраних партнерів з виробництва, які встановлюють нові стандарти якості й перевершують інші фортепіано у співставному ціновому сегменті. Багато інновацій, що стосуються конструкції та виробництва, створили абсолютно новий інструмент з чудовим туше і звуком. Унікальна сконструйована Стейнвеєм механіка без жодних пластикових деталей, які зазвичай зустрічаються у фортепіано інших виробників, забезпечує відсутність втрат при передаванні зусиль від кінчиків пальців до клавіш, молотків і струн.

Роялі

Модельний ряд налічує п’ять роялів різної довжини та викінчень – від GP-156 PE (рояль довжиною 156 см) до концертного рояля GP-215 PE (215 см).
→ Читати далі

Піаніно

Модельний ряд налічує три піаніно різної висоти та викінчень – від найменшого піаніно UP-118E PE (118 см) до UP-132E PE (132 см).
→ Читати далі

 

Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards