Steinway & Sons

Essex - designed by Steinway & Sons

Представлені у 2006 році фортепіано Essex, сконструйовані Steinway & Sons, завершили Родину Стейнвей. Завдяки ретельно підібраним матеріалам і сучасним технологіям виробництва створюються інструменти, що вирізняються високою якістю та привабливою ціною. Роялі та піаніно Ессекс відповідають стандартам Стейнвея і є ідеальними для навчання та домашнього музикування.

Фортепіано Essex є результатом 6-річних розробок і за якістю перевершують інші фортепіано у відповідному ціновому сегменті. Багато інновацій, що стосуються конструкції та виробництва, створили абсолютно новий інструмент з чудовим туше і звуком. Унікальна сконструйована Стейнвеєм механіка без жодних пластикових деталей, які зазвичай зустрічаються у фортепіано інших виробників, забезпечує відсутність втрат при передаванні зусиль від кінчиків пальців до клавіш, молотків і струн.

Роялі

Модельний ряд складається з роялів довжиною 155 см та 173 см у різних викінченнях.
→ Читати далі

Піаніно

Модельний ряд піаніно налічує три моделі різної висоти – від найменшого піаніно 111 см до найбільшого – 123 см. Доступні у таких стилях і викінченнях: чорне, біле, червоне дерево, горіх, вишня, French studio та Empire studio.
→ Читати далі

Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards