Steinway & Sons

РОДИНА ФОРТЕПІАНО, СКОНСТРУЙОВАНИХ СТЕЙНВЕЄМ

Відкрийте для себе світ Steinway з його унікальним асортиментом роялів і піаніно. Родина фортепіано, сконструйованих Стейнвеєм, включає в себе три різні бренди: роялі й піаніно Steinway & Sons – еталон найвищої якості, Boston – найкращий інструмент у середньому ціновому сегменті, Essex – чудове фортепіано для навчального процесу і домашнього музикування.

Усі інструменти з Родини фортепіано, сконструйованих Стейнвеєм, мають однаковий характерний стиль і є втіленням майстерності Steinway & Sons, що спирається на 160-річний досвід розробки та виготовлення найкращих фортепіано у світі. Тут ви знайдете інструмент для будь-яких потреб, будь-якого рівня обдарованості та рівня доходу. Купуючи один із цих інструментів, Ви автоматично стаєте членом родини Steinway. А це означає, що Ви можете розраховувати на довіру й повагу, чесність, справедливість і відмінний сервіс.

 

ЕТАЛОН НАЙВИЩОЇ ЯКОСТІ

Роялі й піаніно Steinway & Sons користуються найкращою репутацією серед концертуючих піаністів і приватних музикантів у всьому світі. Детальнішу інформацію про інструменти з неповторним звучанням можна знайти тут.
→ Читати далі

ФОРТЕПІАНО, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ НАЙВИЩИМ МУЗИЧНИМ СТАНДАРТАМ

З моменту заснування компанії Boston роялі та піаніно "Boston – designed by Steinway & Sons" зайняли належне місце на світовому ринку.
→ Читати далі

ДОСКОНАЛІ ФОРТЕПІАНО ДЛЯ НАВЧАННЯ І ДОМАШНЬОГО МУЗИКУВАННЯ

"Essex – designed by Steinway & Sons" є наймолодшим членом Родини Стейнвей і пропонує роялі і піаніно різноманітних моделей з широким вибором викінчень за привабливою ціною.
→ Читати далі

Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards