Steinway & Sons

Роялі Arabesque лімітованої серії Steinway & Sons здобули нагороду Red Dot

Вперше в історії роялі компанії Steinway & Sons були відзначені престижною нагородою Red Dot. Ця премія вшановує інноваційний дизайн роялів з лімітованої серії Arabesque, присвяченої 160-річчю компанії, що був створений відомим американським дизайнером меблів Дакотою Джексоном (Dakota Jackson).

Лімітована серія Arabesque – унікальний витвір мистецтва, втілений всього в 50-ти інструментах – підкорила журі Red Dot Award, перемігши в категорії Product Design 2014. Міжнародні експерти мали оцінити 4815 дизайнерських виробів з усього світу, що брали участь у конкурсі.

"Арабеска" – це одна з основних позицій класичного балету, що символізує потік енергії, ідеальний баланс та бездоганну красу. Рояль Arabesque передає враження плинності й руху через спіралевидні п'ятигранні ніжки, витончену підпірку кришки та пару сріблястих смуг довкола корпусу. Серія Arabesque представлена роялями у двох викінченнях: чорний полірований (30 інструментів) та індонезійське макасарське чорне дерево (20 інструментів).

7 липня 2014 року рояль Arabesque отримає здобуту нагороду на урочистому гала-концерті, на якому будуть присутні близько 1200 гостей. Вшанування переможців відбудеться у місті Ессен (Німеччина).

Про премію Red Dot

Заснована в 1955 році, премія Red Dot за найкращий дизайн є одним із найбільших та найвизначніших конкурсів у сучасному світі. Red Dot відзначає найславетніші тренди та найуспішніші дизайнерські ідеї.

Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards