Steinway & Sons

Відключення звуку та самограючі системи PianoDisc

Грайте на фортепіано у будь-який час, не заважаючи нікому…

 

З використанням системи відключення звуку QuiteTime від PianoDisc Ви як піаніст-початківець, студент або професіонал можете грати коли захочете і скільки захочете, не порушуючи при цьому спокою родини чи сусідів. Ви навіть можете займатися на Вашому Steinway, Boston чи Essex разом з викладачем, використовуючи навушники.

Система QuiteTime з точністю передає динамічні відтінки Вашої гри та відтворює природне звучання фортепіано, а також дозволяє здійснювати запис власного виконання. Ця проста у використанні система може бути інстальована як у нові рояль чи піаніно, так і в придбані раніше.

Самограюча система PianoDisc: Найкращі піаністи виконують музичні шедеври у Вас вдома!

Атмосфера живого звучання рояля. Клавіші рухаються, немов від доторку невидимої руки. Живе виконання завжди неповторне, але і його можна перенести в домашню обстановку. Це забезпечить самограюча система PianoDisc, яка максимально точно відтворює як динамічний діапазон, так і всі тонкощі твору, що виконується.

Керування системою здійснюється за допомогою бездротового зв’язку, що з’єднує Ваш рояль та звичний для Вас iPad чи iPhone. Потрібно лише обрати бажаний твір з бібліотеки пристрою управління – класику, джаз, поп тощо – і за мить рояль почне його відтворювати. Перевагою самограючих систем PianoDisc є те, що Вам не потрібно опановувати новий інтерфейс чи програмне забезпечення. Керування, вибір та відтворення треків здійснюються за допомогою вже звичного для Вас медіа-програвача.

Самограючу систему можна під'єднати до домашньої акустики, або вмонтувати в рояль спеціальні гучномовці: це надасть можливість насолоджуватись не тільки партією фортепіано, яку виконує Ваш рояль, але й почути супровід оркестру чи інших інструментів у обраному творі. Великою перевагою є те, що таку систему можна вбудувати в Steinway, Boston або Essex у будь-який момент без внесення жодних конструктивних змін у Ваш інструмент.

Самограючі системи, які ми пропонуємо, виготовляються компанією PianoDisc, що є лідером у цій галузі і гарантує найвищу якість виконання музики та має величезну колекцію записів. Встановлення систем в Україні здійснюють наші сертифіковані компанією-виробником фахівці.

Гарантія на всі системи 5 років.

Ми з радістю надамо Вам необхідну консультацію.      Тел.   044  496 35 06

Опис найпопулярнішої системи PianoDisс iQ HD Airport Premium

З допомогою самограючої системи PianoDisc iQ HD AirPort Premium Ви можете насолоджуватися живим звучанням рояля, відпочиваючи вдома на дивані. Вона є чудовим вибором для користувачів, які очікують високої продуктивності, простоти та зручності в управлінні. Встановлення такої системи не вимагає конструктивних змін в інструменті.

Система PianoDisc гарантує відмінну якість виконання завдяки запатентованій технології, що надає можливість відтворювати кожну ноту на Вашому роялі у 1024-х динамічних рівнях. Це забезпечує м’яке звучання навіть на низьких рівнях гучності.

Звичний Вам інтерфейс Apple слугує засобом керування системою через безпровідний зв’язок. В iPad Ви можете створювати власні плей-листи, формувати альбоми, керувати гучністю, обирати та програвати улюблені треки. Якщо ж Ви захочете розширити свою музичну колекцію, то маєте можливість завантажувати нові пісні та альбоми з веб-сторінки PianoDisc.

Система PianoDisc інсталюється у Ваш інструмент таким чином, щоб не зашкодити його елегантності та красі. Після встановлення системи Ваш рояль залишається таким самим акустичним інструментом, як і до цього.

Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards