Steinway & Sons

Відео

Дізнайтеся більше про наші традиції та інструменти Steinway, переглянувши запропоновані відео.
Насолоджуйтеся переглядом!

Родина фортепіано, сконструйованих Стейнвеєм

«Хороший рояль Steinway – це як цілий оркестр», говорить Деніель Баренбойм на відео, яке розповідає про створення фортепіано на гамбурзькій фабриці Steinway і супроводжується коментарями відомих піаністів. Прагнення до ідеального проглядається і відчувається у всьому відповідно до головного принципу Генрі Е. Стейнвею (1797 – 1871 рр.) «Побудувати найкраще піаніно». Можливо в цьому дещо й розкривається міф роялів та піаніно Steinway.

Родина фортепіано, сконструйованих Стейнвеєм


Мова:українська
Тривалість:9:00 хв.
Оригінальна назва:  The Family of Steinway Designed Pianos

Переглянути відео

Нагору ↑


 

Steinway & Sons

З 1853 року фортепіано Стейнвей встановили безкомпромісний стандарт звуку, туше, краси та інвестиційної вартості. Дев’ять з десяти концертуючих піаністів незмінно обирають Стейнвей. Незліченна кількість музикантів з усього світу, професіоналів і аматорів, надають перевагу саме цьому фортепіано. У даному відео Рон Лозбі, президент Steinway & Sons-Америка, розповідає про деякі запатентовані особливості, які роблять Стейнвей найкращим фортепіано у світі.

Steinway & Sons


Мова:англійська
Тривалість:4:09 хв.
Оригінальна назва:  Steinway & Sons - Steinway Piano Features and Benefits

Переглянути відео

Нагору ↑


 

Boston

Роялі і піаніно Бостон, сконструйовані Steinway & Sons, є неперевершеними у своєму класі інструментами. Інструменти цього бренду стали ще кращими після впровадження нової версії – Performance Edition (Концертної серії). Boston Performance Edition вирізняється використанням покращених матеріалів та технічними характеристиками, небаченими дотепер у середньому ціновому сегменті. Перегляньте це відео, аби дізнатися про характеристики, що підняли роялі та піаніно Бостон на значно вищий рівень. (Музику виконує джазовий піаніст Девід Еслек – на роялі Бостон).

Boston Piano

Мова:українська
Тривалість:4:59 хв.
Оригінальна назва:  Boston Piano - Designed by Steinway & Sons: Features and Benefits

Переглянути відео

Нагору ↑


 

Essex

Роялі і піаніно Ессекс, сконструйовані Steinway & Sons, відповідають найсучаснішим технічним вимогам і стандартам Стейнвей. Прагнучи досконалості, компанія Steinway & Sons надає технічну допомогу у виробництві фортепіано Ессекс – щоб гарантувати те, що інструменти Ессекс будуватимуться за стандартами, встановленими Steinway & Sons. Перш, ніж залишити фабрику, кожне фортепіано Ессекс перевіряється командою фахівців, підготовлених компанією Steinway & Sons. Перегляньте це відео, щоб на власні очі побачити особливості, які роблять фортепіано Ессекс найкращим вибором у своєму ціновому сегменті – для всіх, хто шукає якісний інструмент за доступною ціною.

Essex piano

Мова:українська
Тривалість:5:07 хв.
Оригінальна назва:  Essex Piano - Designed by Steinway & Sons: Features and Benefits

Переглянути відео

Нагору ↑


 

Випуск S.L.ED від Карла Лагерфельда

Цей екстравагантний інструмент – один з двох роялів, які фірма Steinway & Sons («Стейнвей і сини») представила у 2003 році з нагоди 150-річчя ювілею фірми. Геній дизайнерської справи Карл Лагерфельд відмічає свою відповідальність за форму цього роялю. Основна ідея Карла Лагерфельда з’явилась з концепції крила у формі саней, що особливо виявляється в надзвичайній формі ніжок. Незвичним є також кольорове рішення інструмента: Отримавши натхнення від класичного японського лаку, Карл Лагерфельд надав інструменту цікаві червоні акценти, а основним кольором він обрав екстра-матовий чорний.

Випуск S.L.ED від Карла Лагерфельда

Мова:англійська
Тривалість:9:37 хв.
Оригінальна назва:  The S.L.ED by Karl Lagerfeld

Переглянути відео

 

Нагору ↑


 

125-річний ювілей з графом Альбрехтом фон Ґьорцом

У 2005 році, під час святкування 125-річчя заснування фабрики Steinway & Sons в Гамбурзі, громадськості був представлений елегантний ювілейний рояль.
Творцем зовнішнього вигляду цієї лімітованої серії роялів Стейнвей, що характеризуються простотою ліній, став граф Альбрехт Ґьорц, дизайнер BMW 507 – одного з найкрасивіших спортивних автомобілів у світі. Згідно з філософією графа Ґьорца, витвір митця стає досконалим лише тоді, коли до нього нічого додати, але й нічого відняти. Саме такими є інструменти серії 125th Anniversary Limited Edition Grand Piano designed by Goertz. Цим шедевром 91-річний граф Альбрехт фон Ґьорц закінчив свою грандіозну кар’єру. Він сам відзначив, що ця робота стала кульмінацією його творчого життя.

125-річний ювілей з Графом Альбрехтом Герцем

Мова:українська
Тривалість:10:34 хв.
Оригінальна назва:  The 125th Anniversary von Graf Albrecht von Goertz

Переглянути відео

 


Нагору ↑


Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards