Steinway & Sons

Сервіс

Reparatur and Restauration

Як власник Стейнвея, Ви отримуєте задоволення і натхнення, які приносить Вам інструмент Steinway. До того ж, інвестиційна вартість фортепіано дає ще більше підстав шанувати Ваш інструмент.

Ось чому Сервісний центр Steinway є таким безцінним ресурсом для власників цих чудових фортепіано. Якщо Ваш омріяний Steinway потребує настроювання, інтонування, регулювання, нового полірування, або ж заміни механіки чи деки, ми готові надати ці послуги.

Сервісний центр Steinway створено спеціально для власників роялів і піаніно, які хочуть бути впевнені, що їх інструмент потрапив до рук фахівців. Фахівців, які керуються у своїй діяльності девізом засновника компанії Генрі Е. Стейнвея: "Створювати найкращі фортепіано у світі".

Для того, щоб ваш Стейнвей залишався справжнім Стейнвеєм, використовуються тільки оригінальні запасні частини Steinway. Роялі та піаніно Стейнвей сконструйовані й побудовані за стандартами якості, які гарантують відмінний звук та довговічність. З моменту заснування Steinway & Sons у 1853 році всі інструменти будуються вручну. Steinway є унікальним не тільки через свою якість і довговічність, але й завдяки постійному збільшенню своєї вартості.

Таким чином, догляд за Стейнвеєм є дуже важливим. І важливим є те, хто саме піклується про Ваш Стейнвей. Наші фахівці допоможуть Вам в усіх питаннях.

Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards