Steinway & Sons

Поширені запитання

Який тип політури використано для мого інструмента?

Приблизно до 1960 року чорна полірована поверхня робилася з шелаку. Відтоді ми використовуємо для полірованих поверхонь поліестр. Якщо Ви сповістите серійний номер Вашого інструмента, ми надамо вам більш детальну інформацію.

Які звукопоглинаючі засоби існують для Steinway у квартирах та будинках?

Ви можете використовувати коліщата зі спеціальним гумовим покриттям. Це допомагає зменшити проникнення звуку крізь підлогу. Крім того, килими, штори та меблі також вбирають звук, у той час як гладкі поверхні, такі, як дерев’яні та кам’яні підлоги, широкі вікна та високі стіни, значно підсилюють звук. Можна застосувати так званий "модератор" – фетрову смугу, що істотно заглушує звук. Поцікавтеся щодо цих варіантів у представника Стейнвея.

Як часто потрібно настроювати мій Steinway?

Ваше фортепіано потрібно настроювати щонайменше двічі на рік, щоб збалансувати сезонний вплив (сухість зимового повітря та літню вологість). Крім того, потрібно враховувати інтенсивність використання інструмента. За умов професійного використання на рік необхідні 4-6 настроювань. Консультуйтеся в спеціаліста щоразу, коли Ви, граючи на інструменті, відчуєте дискомфорт.

Коли було створено мій Steinway, скільки йому років?

Будь ласка, надішліть нам серійний номер Вашого інструмента, і ми звернемось до архівів компанії Steinway & Sons. У деяких випадках ми навіть зможемо надати Вам інформацію про історію вашого фортепіано.

Скільки коштує мій Steinway зараз?

На це питання можна відповісти лише після ретельної перевірки зовнішнього та внутрішнього стану Вашого інструмента майстрами, сертифікованими компанією Steinway & Sons. Окрім загального стану, для оцінки важливими є вік, походження, та поточна вартість інструмента. І не забудьте врахувати ситуацію на ринку.

Як уникнути пожовтіння білих клавіш?

Не закривайте кришку клавіатури. Завдяки денному світлу покриття клавіш зберігає колір.

Як правильно чистити клавіші?

Застосовуйте злегка зволожену м’яку тканину. Не використовуйте очищувальні засоби. У випадку сильного забруднення звертайтесь до наших фахівців.

Як правильно піклуватись про поверхню мого Steinway?

Це залежить від виду покриття та віку вашого інструмента. З 1853 року, року заснування компанії Steinway & Sons, використовувалися різні види покриття. Загалом досить лише протерти Ваше фортепіано м’якою сухою тканиною. Пил та невеликий бруд легко видаляються. Поліестерові поверхні, що з'явились після 1960 року, можна протирати злегка зволоженою тканиною, у той час як шелакові поверхні можна чистити лише сухою ганчіркою! Будь ласка, проконсультуйтеся з нашими фахівцями щодо найкращого методу чищення Steinway.

Чи й справді слід використовувати тільки оригінальні запасні частини Steinway?

Так, оскільки лише оригінальні запасні частини від Steinway гарантують належну якість. Усі матеріали найвищого стандарту якості, які використовуються для виготовлення деталей нових Стейнвеїв, також використовуються для ремонту. Це єдиний шлях полагодити Ваш старий Steinway.

Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards