Steinway & Sons

Наші послуги

Комплексні і компетентні послуги зі знанням ноу-хау з перших рук.

Обслуговування нашими цехами безперервно покращується з вимогами наших клієнтів і повсякчасно підтримує якість, залученість та надійність.
У вас вдома, на сцені, або ж навіть у студії ваш інструмент буде в руках наших спеціалістів, які проведуть роботу з догляду і обслуговування із захопленням і якнайкраще.

Якщо ж вам потрібен винятковий інструмент для фуршету, органу РАГСу або на сцені лише протягом нетривалого часу, до ваших послуг Прокат інструментів.

Фальшиві тони? Ми позбавимо ваше фортепіано від «ухилу» - дізнайтесь, як це зробити ґрунтовно і без обхідних шляхів.

Щоб упевнитись, що «ваше фортепіано» не виявиться розчаруванням на другий погляд, перед купівлею з метою застороги запитайте у спеціаліста про висновок експерта/оцінку. Також ця порада стане доцільною, якщо ви хочете продати фортепіано за адекватною ціною.

Meisterwerkstatt

Налаштування клавішного інструмента, обслуговування на місці та догляд за записами

Найвищий ступінь наших послуг представляє налаштування клавішного інструмента. Цю роботу виконують тільки освічені фортепіанні майстри, які компетентно засвоїли майстерність налаштування клавішних інструментів. Налаштування клавішного інструмента проводиться нашими експертами відповідно до здавна випробуваної традиції виключно на слух і без застосування електронного обладнання. Для наших співробітників найважливішою умовою роботи є багаторічний досвід та практичні навики. Ми приділяємо особливу увагу цим основним вимогам, оскільки завдяки таким додатковим зусиллям інструмент отримує індивідуальне і прекрасне налаштування.

Для призначення часу для проведення налаштування та інших робіт з обслуговування на місці подзвоніть за телефоном  044  496 35 06  або надішліть нам електронне повідомлення на адресу  info@steinway.com.ua.

Eine gute Klavierstimmung ist viel wert.

Прокат інструментів

Ще декілька місяців назад ваш син хотів стати баскетбольною зіркою, а зараз він тільки і мріє про те, щоб «бити по клавішах»? Ви самі вже довгий час хотіли б пройти декілька уроків, але не бажаєте одразу купувати піаніно? Рішенням для вас може стати орендування піаніно або роялю! Зверніться до нас, і ми з радістю повідомимо вам про можливості та умови. Ми пропонуємо:

Висновок експерта/оцінка

Wir erstellen Gutachten und Wertschätzungen für Ihr Instrument.Унікальною особливістю інструментів Steinway є їх довговічність. 15-річний інструмент Steinway зростає вдвічі в ціні, 50-річний Steinway іноді досягає ціни, в чотири рази вищої за початкову вартість. Steinway завжди вважався доцільною інвестицією і, в першу чергу, престижною річчю, одержаною у спадок.

По запиту, ми раді відрекомендувати вам компетентного спеціаліста з підрахунку страхового покриття для попереднього розрахунку витрат та експертної оцінки збитків від пожежі, води чи під час транспортування, а також оцінки вартості інструмента в питаннях спадкування.
Додаткову інформацію можна одержати за номером телефону  044  496 35 06.

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.

Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards