Steinway & Sons

Steinway & Sons

Від 1853 року назва Steinway & Sons є синонімом найкращих фортепіано. Високий рівень традиційної майстерності та прискіпливе ставлення до деталей притаманні кожному інструментові, виготовленому в Гамбурзі чи Нью-Йорку.

Чи знаєте Ви, що рояль Steinway складається з понад 12 000 окремих частин, а на виготовлення вручну кожного інструмента Steinway потрібен майже рік? Понад 1 600 концертуючих піаністів у всьому світі віддають перевагу Стейнвею, а для приватних любителів музики придбання фортепіано Стейнвей є здійсненням давньої мрії.

Роялі

Модельний ряд складається з семи роялів різної довжини і викінчення – від кабінетного рояля довжиною 155 см до концертного рояля довжиною 274 см.
→ Читати далі

Піаніно

Піаніно Steinway & Sons пропонують той самий стандарт якості, що й роялі Steinway. Ви можете вибирати одну з двох моделей в різних викінченнях.
→ Читати далі

Діамантова Корона

Познайомтеся з ексклюзивною колекцією вишуканих роялів і піаніно, виготовлених з дорогоцінних сортів деревини. З вражаючим колоритом і промовистою привабливістю натуральної деревини, це більше, ніж просто музичні інструменти.
→ Читати далі

Лімітовані серії

Steinway & Sons завжди відзначали визначні події, створюючи надзвичайні інструменти. Ці фортепіано створювалися за участю всесвітньо відомих художників і архітекторів…
→ Читати далі

Worldwide Music Teacher Directory Free Piano Buyer's Guide Message boards